piatok 20. marca 2015

Mango

Milí čitatelia, mám za sebou veľmi smutný týždeň. Ťažko sa mi o tom píše, pretože ma to stále veľmi bolí. Tí, ktorí sledujú môj blog dlhšie môžu vedieť, že mám (nedokážem ešte použiť minulý čas) psíka. Od mojich desiatich rokov bol súčasťou našej rodiny a všetci sme ju veľmi milovali. Brala som ju ako sestru, ktorú som ako jedináčik nikdy nemala. Znamená pre mňa naozaj veľa. Vždy bola nablízku a robila ma šťastnou. Nedokážem toto napísať bez toho, aby som nemala oči plné sĺz. Naša najmilovanejšia Bekynka je v nebíčku. Bola chorá a veľmi sa trápila, snáď je jej teraz lepšie. Bolí to viac ako som si myslela, že bude.

Aby sme prešli ku krajšej a veselšej téme, dnes vám chcem ukázať nové šaty, ktoré som si kúpila v Mangu. V Modene otvorili nový obchod Mango, ktorý je vo vnútri úplne neskutočný. Hneď vedľa majú aj športové oblečenie, kde som sa ešte neodvážila vkročiť, lebo viem, že sa mi bude všetko nesmierne páčiť, ale mojej peňaženke nebude práve do smiechu. Ale tieto šaty ma hneď na prvý pohľad zaujali. Sú z príjemného materiálu a majú farbu, ktorú som si v poslednej dobe obľúbila.
Aký je váš súčasný najobľúbenejší kúsok v šatníku?

Dear readers, this week was very sad and hard for me. It is hard to even write it down. Some of you may know that I have a dog. Since I was 10 she has been part of our family. She was always near me when I need her. All family just loved her. Our dear Bekynka is now in heaven. She was very sick and tired. I hope she is better now. I can not write this without crying. It is harder than I thought it would be.

On the more positive note I would like to show you my new dress from Mango. In Modena they opened a new store which is beautiful and this dress immediately caught my eyes. The material is very nice and I love the color.
What is your favorite piece in your wardrobe lately?


♥♥♥

3 komentáre:

 1. Jéjda, to mě mrzí s tím pejsánkem:( Ale určitě jí je už dobře:) Outfit je krásný! Podobné šaty mám taky ale z F&F:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To s Bekynkou je mi hrozně líto. Já jsem taky měla odmalička psí holčičku, Čiky, která se mnou vyrůstala, a když jsem se stala slečnou, ona už byla starou dámou. Zlomilo mi to srdce a vím přesně, jak hrozně se cítíš. S Čiky už to bude rok a pořád to bolí. Když umře nejlepší přítel, je to vždycky hrůza...
  Jinak Ti to samozřejmě sluší. Máš moc hezký úsměv, tak se snaž usmívat co nejčastěji, i v těchhle těžkých chvílích :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jéé, tak to mi je fakt líto :( Ztratit domácího mazlíčka je fakt smutný.. sama jsem si tím už nekolikrát prošla.. ale určitě ted' někde skáče v psím nebíčku a má se dobře! :)
  Tobě to mooooooc sluší <3

  OdpovedaťOdstrániť