utorok 24. októbra 2017

Let's Rewind

Milí čitatelia, dnes je vonku tak krásny deň, keby som na sebe nemala tri vrstvy oblečenia, myslela by som si, že je horúci letný deň. Chýba vám leto? Ja osobne mám rada jeseň a zimu, jediná vec, ktorá mi prekáža je tma a so zmenou času to bude ešte horšie. Dnes som si spomenula na deň, keď ma na začiatku septembra prišla navštíviť mamka. Boli sme sa prejsť a na kávičku a ja som vám zabudla ukázať fotky outfitu, ktorý som mala na sebe. Trochu netradičný, keďže väčšinou volím tmavé farby, ten deň som mala chuť na bielu. A tak som do toho išla naplno a zvolila som okrem doplnkov všetko biele. Čo na to hovoríte? Ja dúfam, že už na druhý týždeň prídem s viac jesennými outfitmi.


Dear readers, today is such a beautiful and sunny day. From the window, it looks like summer but when you go outside you realize that it is chilly. Do you miss summer? I personally like autumn and winter, the only thing that is bothering me is the fact that it is always dark. Today remember the time when my mom came to visit me at the beginning of September and we went on a walk and to the coffee shop. I totally forgot to show you my outfit which is a little bit unusual for me since I prefer to wear darker colors. That day I wanted to wear white so I went for it and wore all white outfit. What do you think? I hope next week I will post more autumnal outfits. 1 komentár:

  1. Ja som práve cez tento najteplejší jesenný deň bola fotiť v BA jesenný, poriadne teplý outfit haha :D Biela farba ti naozaj svedčí! :)

    OdpovedaťOdstrániť