sobota 12. októbra 2013

It's up to you to find beauty in the ugliest days!

Aj v Taliansku sa nám už pekne ochladilo a daždivé a hmlisté dni prišli aj k nám. Našťastie, včera a dnes vykuklo slnko a vonku je naozaj krásne počasie, z čoho mám nesmiernu radosť. Za chvíľu to už bude mesiac, čo som začala druhý ročník vysokej školy, je to neuveriteľné ako ten čas rýchlo uteká. Ako som už písala v predchádzajúcom článku, zimný semester mi dáva zabrať, neustále som unavená a nemám na nič čas. Mám však aj jednu skvelú správu, v piatok za mnou príde na víkend moja drahá kamarátka, ktorú som dlhú dobu nevidela. Neskutočne moc sa teším! 

Dnes mám pre vás prichystané random fotky z Instagramu, ktoré som vyfotila v poslednej dobe, čo som prišla späť do Talianska. Dúfam, že sa vám budú páčiť. A neváhajte ma sledovať na Instagrame, kde sa snažím prispievať skoro každý deň. 

Aký ste mali týždeň? Čo plánujete na víkend? Bad and autumnal weather came also to Italy. In the past few days there were very cool and foggy days. Fortunately, yesterday and today the sun came out and there is a beautiful sunny weather outside which makes me really happy. It will be a month since I have started my second year of college, it is incredible how fast the time pass. As I wrote in previous post, this semester is very hard and difficult and I am always tired and I do not have time for anything. However, I also have one great news, on Friday my very dear friend is going to visit me here in Italy and I can not be happier. 

Today I want to show you some random photos from my Instagram which I took recently. I hope you like them. And feel free to follow me on Instagram, where I try to post almost every day. 

How was your week? What are your plans for the weekend? 


 

4 komentáre: