streda 29. júna 2016

A Very Random Post

Zdravím vás, moji milí čitatelia? Aký máte týždeň? Ja už som dlhšie nepridala žiadny článok, hlavne z toho dôvodu, že sa skoro neustále učím. Mám úspešne za sebou tri skúšky, z čoho mám radosť. Ale dve ma ešte len čakajú, takže moje leto stále ešte vyzerá tak, že som zatvorená doma a ponorená v knihách. Ale posúva ma ďalej fakt, že už som za polovicou a snažím sa myslieť na to, ako budem šťastná, keď to celé v polovici júla skončí. 

Aké mám plány na leto? Po poslednej skúške príde za mnou mamka, na ktorú sa moc teším. Strávime dva týždne v Taliansku a potom posledný júlový deň pocestujeme spolu domov. Na Slovensku som už nebola ani nepamätám, bude to skoro pol rok čo som naposledy videla rodinu a priateľov. Na život v zahraničí som si zvykla, ale takto dlhú dobu od domova som ešte nikdy nebola. Preto sa neviem dočkať až všetkých uvidím. A na august mám už nejaké menšie plány, ktoré vám zatiaľ neprezradím, pretože som poverčivá a bojím sa, že by sa tak nesplnili. Aké sú vaše letné plány? 


Hello, my lovely readers. How is your week going? I have still two exams left. So I am usually at home studying all day long, thats also why there has not been a new post lately. But I am happy that I passed three of them so now I have to do only two. But honestly I am very tired and I really need to just relax. What are your plans for your summer holidays? I have some little things planned for the month of August but I will keep them secret for now. 


11 komentárov:

 1. Nice post and photos!

  http://MARTASFASHIONDIARY.com/eyes-wide-shut/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gratuluju k úspěšným zkouškám :) a moc hezké fotky!
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne fotky :) Milujem random posty :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tak nech máš skúšky rýchlo a úspešne za sebou! :) a krásne fotky, hlavne tie muškáty a tá krásna dlažba .

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Wow tá prvá fotka!! S tým krásny balkónom a kvetmi!!!! Nádhera :O <3
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super cute pics honey
  XOXO FASHIONSOBSESSIONS | FACEBOOK |
  INSTAGRAM
  FOLLOW MY BLOG ON GOOGLE+ AND GOOGLE FRIEND CONNECT

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Na Slovensku si to uži! :) Já zatím tak nějak skromně bloudím po ČR. :D
  Moc hezké fotky! :)
  DENYII

  OdpovedaťOdstrániť