streda 21. januára 2015

Wishlist // Topshop and more

Milí čitatelia, dnes som si pre vás pripravila krátky článok, v ktorom vám chcem ukázať pár vecí, ktoré ma v poslednej dobe zaujali. Pred pár dňami som si prezerala Topshop stránku a musím povedať, že sa mi tentokrát veľa vecí páčilo. Nikde v blízkosti môjho domova sa Topshop obchod nenachádza, takže bohužiaľ v ňom nemám možnosť nakupovať. Samozrejme, dajú sa veci objednať z internetu, ale nemám s tým dobrú skúsenosť. Raz som si z ich stránky objednala džínsové šortky a doma som zistila, že mi sú malé, tak som ich obratom poslala späť, ale peniaze som už nevidela. Nebola to vysoká čiastka, ale išlo mi o princíp a celkovo si najradšej veci skúsim. Ale dnes som vybrala pár vecí, ktoré môžu byť len inšpiráciou vecí, ktoré by som si chcela raz kúpiť. Čo sa vám páči najviac? Je nejaká vec, po ktorej už dlhšiu dobu túžite?

Dear readers, today I would like to show you what is on my current wishlist. Most of the items are from Topshop where I don't usually buy my clothes but I want to show the style and type of clothes which I want to own. Which is your favorite? Do you have something that you want to own for long time now?1. Knitted Stripe Swing Dress (link)
2. Tall Leather Look Skirt (link)
3. Wide Brim PU Fedora Hat (link)
4. Backpack in Black
5. Relaxed Utility Trousers (link)
6. Premium Multi-Lace Shift Dress (link)
7. Tine Bar Necklace by Minoux (link)
8. V-Neck Lace Bralet (link)

7 komentárov:

 1. Toužím už dlouho po dokonalých chelsea boots. Ale pokud za ně nechci utratit půlku výplaty, tak je hledání fakt těžké. Chci, aby byly kožené, s dřevěnou podrážkou, s broque zdobením, aby byly měkké a pohodlné a daly se nosit jak v mrazech, tak teplejším počasí (v závislosti na ponožkách =D )..

  Ta sukně a batůžek z tvého výběru jsou pěkné kousky ;)
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mě se nejvíc líbí ta sukně a ty černé roztrhané kalhoty. Oboje totiž nutně potřebuji:)

  DaydreamerNatty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. 5 a 8 mňa zaujali najviac a to by som si asi aj ja chcela kúpiť! Ďakujem za tipy! ♥
  Dijoun&Klaudi

  OdpovedaťOdstrániť
 4. nej. jsou 3 a 8 :)
  Jinak to po čem jsem dlouhou dobu toužila, jsem si dneska zakoupila - chlupatá vesta a čelenka/šátek s mašlí :)

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ten ruksak pise ody! super
  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť