sobota 22. marca 2014

Weekend

Milí čitatelia, dúfam, že si všetci užívate krásny víkend. Bohužiaľ, dnes sa počasie zmenilo, je zamračené a každú chvíľu čakám, kedy začne pršať. Popravde ma to tentokrát veľmi nemrzí, pretože musím aj tak zostať doma a učiť sa. Na začiatku apríla (čo už bude skoro za týždeň!) ma čaká skúška z ekonómie, takže mi nezostáva nič iné, len sa poriadne naučiť a pripraviť. 

Dnes mám pre vás fotky, ktoré sú fotené na začiatku marca, keď ma prišla pozrieť mamka, ktorá mi pred niekoľkými dňami urobila radosť, keď mi oznámila, že na budúcu sobotu príde na pár dní znovu za nami. Teším sa! Dúfam, že sa vám budú fotky a môj outfit páčiť. Prajem vám krásne strávený víkend! 


My dear readers, I hope you have a beautiful weekend. Unfortunately, the weather has changed today, it's cloudy and gloomz and I am waiting when it starts to rain. Actually this time I am not very sorry about it, because I have to stay at home and study anyway. In the beginning of April (which is already in a week!) I have my firt exam of economy, so I have no other option, just study hard and prepare myself. 
Today I want to show you photos that were made in early March, when my mom came to see me. She surprised me the other day when she announced that she is going to visit me again the next Saturday. I am so excited! I hope you will enjoy my photos and outfit. I wish you all a beautiful weekend!
(P.S. Predávam pár vecí, keby ste mali záujem, pozrite sa sem: bazár

5 komentárov:

 1. Modrý koník bohužel není pro ČR. ;( Neuvažuješ třeba o profilu na votocvohoz.cz nebo něčem podobném?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To ma mrzí.
   Mala by si o niečo záujem? Môžeme sa dohodnúť cez email. :)

   Odstrániť
  2. Když ona se mi bez registrace nezobrazí ani tvoje nabídka. :)

   Odstrániť
 2. To je supr, ze za tebou jezdi! :) Hezka sala!

  OdpovedaťOdstrániť