štvrtok 11. júna 2015

All black look in summer

Milí čitatelia, prepáčte mi za nízku aktivitu na blogu. Začalo sa skúškové obdobie a učenie mi teraz zaberá skoro všetok môj voľný čas. Často sa cítim v jednom kole a nemám čas alebo silu sa ani nadýchnuť. Bohužiaľ, musím ešte nejaké tie týždne vydržať, pretože skúšky ešte nie sú u konca. Ale nechcem sa stále len sťažovať. Radšej vám poviem ako som minulú sobotu zahájila leto a išla s kamarátkou na kúpalisko. Zajtra sa tiež chystáme. Tento týždeň som mala tri skúšky tri dni po sebe, takže si trochu odpočinku zaslúžim. Vy ako trávite najradšej letné dni?

Tieto fotky sú robené skoro pred mesiacom, keď bola za mnou v Taliansku moja mamka. Prišla presne v tom období, keby začínalo byť vonku naozaj teplo. Dnes už by som ten šál nezniesla, pretože sa teplota ešte výrazne zvýšila a človek sa snaží mať na sebe toho čo najmenej (samozrejme v rámci slušnosti). Ale inak si myslím, že čiernej farby sa nemusíte vzdávať ani v lete. Čo vy na to?

twitter / tumblr / instagram / snapchat - mariahanza 


Dear readers, I would like to apologize for my low activity on the blog. Preparation for my exams takes away all my free time and I often don't have time even to breath and take a little rest. Unfortunately, it is not over, I have more exams in the next few weeks. I have to be strong a resist! I don't want to bother you with my complains. It's better to talk about nice things, for example how I went to the swimming pool on Saturday and I am going there also today which makes me really happy. I need some relax time. How do you like to spend summer days?

These photos were taken a month ago when my mom came to Italy. It started to be hot outside and I was wearing bare legs for the first time. Now I wouldn't wear that black scarf because the temperature has increased significantly and you want to wear as little clothes as possible. But otherwise, I think that you can wear all black outfit also in the summertime. What do you think?


6 komentárov:

 1. Mě černá v létě vadí..teda, v ty dny, kdy fakt svítí slunce a je hezky..přijde mi to, takové, pohřební, no =/.

  A jinak mimo práci trávíme dny opalovačkou někde v parku nebo procházkami =)

  Tak fajn víkend a ať se daří u zkoušek,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 2. wow veľmi pekný outfit :) a krásne fotky !

  OdpovedaťOdstrániť
 3. moc pěkný outfit - černé není nikdy dost ;)

  anotherdominika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Love it! New post on my blog http://1100days.blogspot.pt/2015/06/sequins.html <3
  Follow me if you like it, I'm following you! <3

  OdpovedaťOdstrániť
 5. looking fantastic! love the all black thing going on <3
  xx Ama

  PHUCKITFASHION

  OdpovedaťOdstrániť
 6. i absolutely love your watch!!!!
  check out also my summer look please
  and i'd love to keep in touch with fellow fashion blogger<3

  Jesselsanty.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť