nedeľa 9. októbra 2016

I'm still here!

Moji drahí čitatelia, posledných pár týždňov som postrádala chuť a čas na písanie nových článkov. Chýbala mi inšpirácia a tiež so začiatkom nového semestra sa môj voľný čas dosť skrátil. Na konci septembra sa mi skončili letné prázdniny, vrátila som sa späť do Talianska a začala som svoj posledný ročník vysokej školy. Čože? Tiež sa vám to zdá tak neuveriteľné? Kde tie roky len utiekli! 
Tento semester mám rozvrh celkom dobrý, aj keď sa dva dni v týždni vraciam neskoro domov, stále je to v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi naozaj dobré. Zatiaľ ma prednášky bavia, zdajú sa mi zaujímavé, takže chuť do učenia by tu bola. Okrem toho som začala doučovať jedného chlapca angličtinu. Máme za sebou zatiaľ len prvú hodinu, ale išlo to dobre a zajtra ma čaká ďalšia. Držte mi palce, aby to išlo a ja som mu nejakým spôsobom pomohla. Máte nejakú skúsenosť s doučovaním? Čo by ste mi poradili? 

V poslednej dobe ma najčastejšie môžete vidieť oblečenú v čiernej, bielej alebo tmavo-modrej farbe. Sú to moje obľúbené farby, v ktorých sa cítim "svoja". Dlhý kabátik, ktorý môžete vidieť na fotkách som si kúpila ešte na začiatku leta v Sisley. Bol v zľave za veľmi dobrú cenu a ja som ho tam neodkázala nechať, vedela som, že na jeseň bude ako stvorený. Teraz by som ho najradšej nosila každý deň, tak je mi v ňom dobre a pohodlne. Ale počasie sa aj u nás dosť zhoršilo. Ešte donedávna som nosila letné veci a zo dňa na deň sa ochladilo. Na Asose som si všimla veľké zľavy a znovu som neodolala a objednala si dlhý čierny kabát. Neviem sa dočkať až mi príde. Mám veľmi rada jesenú/zimnú módu. Milujem svetre, kabáty, šály... A čo vy? Ktoré ročné obdobie máte z hľadiska módy najradšej? 
3 komentáre:

 1. Tvoj štýl obliekania ma baví. Ja som na jeseň vytasila tiež tieto neutrálne farby - čierna, sivá, nude... ale väčšinou chodím v čiernom.

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc pěkný outfit, ty brýle se mi moc líbí :)))
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc hezký outfit. Já bych se sama do něj asi bála, ale na tobě vypadá krásně žensky. :)
  KattyLife

  OdpovedaťOdstrániť