utorok 25. novembra 2014

Travel Video: San Gimignano, Siena, Volterra and more (14.-17.11. 2014)

Milí čitatelia, v predchádzajúcom článku som vám napísala niečo viac o našom výlete do Toskánska a tiež ste si mohli prezrieť fotky (ktorých mám ešte oveľa viac). Dnes by som vám chcela ukázať video, s ktorým som sa dosť natrápila, pretože tvorenie videa je pre mňa niečo nové, ale začalo ma to baviť. Posnažím sa zlepšiť a občas nahrať aj nejaké to video, aby som trochu obohatila obsah blogu. Vo videu môžete vidieť pár pekných momentov. Dúfam, že sa vám bude páčiť. 


Dear readers, in the previous post I wrote you something about our trip to Tuscany and you could see some photos. Today, I would like to show you a video which took me a quite some time to make but I am beginning to enjoy making them. So I will try to learn it better and maybe sometimes I will make video to enrich the content of my blog. In today's video you can see some of the most beautiful moments of our roadtrip. I hope you will like it. 6 komentárov:

 1. Fakt krásné místo, úžasné počasí a vydařený výlet.. A ty poslední záběry se zubačkou mi připomněly jízdu na Petřín =D
  Ach, Itálie..snad se tam brzy zase podíváme =)

  Prima den,
  Michael
  www.ontheleaf.net / facebook

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dakujem :-) Rozhodne doporucujem. Podla mna je Taliansko krasne a kazde miesto ma svoje caro.
   Aj tebe prajem krasny den!

   Odstrániť
 2. Wow, amazing video! Hope you enjoyed yourself! ^-^
  Nice blog, dear!

  http://www.caterina-m.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Oh cool ^^

  kisses
  http://www.mademoisellemode.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. sienna je krááááásna!!

  www.donnaiveh.com

  OdpovedaťOdstrániť