utorok 16. decembra 2014

Outfit of the day: Walk in the park

Milí čitatelia, dnes tu mám pre vás len veľmi krátke video, ktoré zachytáva víkendovú prechádzku v parku spolu s mojou mamkou, keď ma prišla pozrieť do Talianska. Outfit, ktorý mám na sebe si môžete pamätať z tohto článku. Chcela som zachytiť peknú jesennú atmosféru. Popravde, video nie je tej najväčšej kvality, stále sa to učím, ale podstatné je, že ma to baví. Dúfam, že sa vám bude aspoň trochu páčiť. 
Prajem vám krásny deň!  

Dear readers, today I am going to show you very short video which capture one weekend walk in the park with my mom when she came to see me. Outfit which I wore in the video you can remember from this post. Honestly, the quality of the video is not so great, I am learning it still, but the important thing is that I am enjoying making them. I hope you will like it. 
I wish you a great day!7 komentárov:

 1. Oh nice look ^^

  kisses
  http://www.mademoisellemode.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. You look marvelous, girl. Love the fur jacket, so chic. Great job on the video. Lovely blog here btw! Would you like to follow each other on GFC? Please let me know on my blog so I can follow back. Thank you.
  xox
  Lenya
  FashionDreams&Lifestyle

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Thx bunches for dropping by and leaving such a nice comment, just followed back on GFC #127 Please keep in touch. xoxo

   Odstrániť
 3. have a nice weekend ^^

  kisses
  http://www.mademoisellemode.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Me encanta 👌
  Un besito
  www.guapayconestilo.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásnu bundičku máš! :)) Taliansko je nádherná krajina, kde tam presne žiješ? :)

  OdpovedaťOdstrániť