sobota 6. decembra 2014

Perfect dress for you!

Pomaly sa blížia Vianoce, najkrajšie obdobie roka, s ktorým sú spojené rôzne druhy večierkov, návštev, rodinných stretnutí a formálnych udalostí. Tiež ma napadá oslava Nového roka, ktorá si vyžaduje určité prípravy. A v neposlednom rade sa blíži tiež plesová sezóna. Všetky tieto udalosti vyžadujú tie správne šaty pre vás. Internetový obchod Aviva Dress ponúka veľký výber šiat na rôzne príležitosti. Môžete tam nájsť tie pravé šaty na váš maturitný ples alebo akýkoľvek iný ples, šaty na rôzne formálne večierky a stretnutia, svadobné šaty a tiež šaty pre hostí. Výber je naozaj nekonečný. Stačí si nájsť čas a pozrieť si ich stránku, som presvedčená, že každá žena si tam nájde tie správne šaty.

Christmas, the most wonderful time of the year is slowly approaching and with it are connected different types of parties, visits, formal events and family meetings. Also we can not forget about New Year celebrations which require some preparations. And last but not least I have to mention also the ball season which is getting closer and closer. All these events demand the right dress. Online shop Aviva Dress offers a great selection of dresses for different occasions. On their page you can find the perfect dress for you: wedding dresses, dresses for bridesmaid, prom dresses and special occasion dresses. The choice is really endless. Just take your time and visit their website, I believe that every woman can find there the right dress.  

Od môjho maturitného večierku už ubehol nejaký ten čas. Mala som na sebe krátke čierne šaty, ktoré sa mi v tej dobe páčili, ale dnes by som si ich už asi nevybrala. Mrzí ma, že som v tej dobe nepoznala Aviva stránku, z ktorej by som si nevedela vybrať. Z ich ponuky krátkych plesových šiat sa mi páčia napríklad tieto:

Quite some time has passed from my prom. Back then I was wearing a short black dress that I liked at that time, but today I think I would not choose them. I am sad that I did not know this website with some many beautiful dresses. From their selection of short prom dresses I like for example: Ja som vybrala šaty skôr neutrálnych farieb alebo čierne (to je otázka môjho vkusu), ale na stránke nájdete šaty v krásnych farbách, takže je si z čoho vyberať.

I chose dresses in neutral color or black (it is the question of my taste) but on the website there are many many dresses in beautiful colors. 


Ktoré šaty by ste si vybrali vy? 
Which dress would you choose? 

5 komentárov:

 1. Nice selection !

  kisses
  http://www.mademoisellemode.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pozývam ťa k nám na nasu úúúžasnuuu suťaž.. urcite sa mrkni :) Výhra je naozaj hodnotná :) LIPSTICKS JUNGLE GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pretty dresses :)

  You have a great blog! I'm following you!
  xx

  www.theblackblush.blogspot.pt

  OdpovedaťOdstrániť