piatok 18. septembra 2015

My New Lipstick // Pure Color Envy Sculpting Lipstick by Estée Lauder

Drahí čitatelia, dnes vám píšem článok s pomerne dobrou náladou. Prečo? Moja bakalárska práca sa pomaly, ale isto dostáva do svojej finálnej podoby. Ešte nie je všetko dokončené, ale podľa mňa už zostávajú naozaj len malé premeny. 
Ale aby som sa dostala k dnešnému články, ktorý chcem venovať môjmu novému rúžu. Minulý týždeň, keď bola mamka ešte so mnou, vybrali sme sa na menší výlet a povedzme si pravdu, čo by to bola návšteva mesta bez čo i len menších nákupov?! Naše cesty nás zaviedli aj do Sephore, kde by som dokázala stráviť hodiny a vykúpiť asi polovicu vecí. Ale ja už som tam išla s určitou predstavou, chcela som veľmi tmavý rúž. 
Viem, niečo pre mňa úplne neobvyklé, asi ešte nikdy som tak tmavý rúž nevlastnila. Ale keď som tento Pure Color Envy Sculpting rúž od Estée Lauder vo farbe Brazen videla a vyskúšala ho na perách, vedela som, že bez neho neodídem. Úprimne, keď ma v ňom mamka videla, zostala trochu prekvapená, ale po čas si zvykla. Myslím si, že na tak tmavý rúž si človek musí chvíľu zvykať, ale ja som spokojná. Veľmi ľahko sa nanáša, hydratuje a zostane na perách naozaj dlho. A tá jeho vôňa! Za mňa jedno veľké Áno! 


Dear readers, today's post I want to dedicate to my new lipstick. Last week, when my mom was here, we went on a little trip to the city and honestly what is a trip to town without a little shopping? We went also to Sephora where I could spent many hours and where I would buy almost everything if I could. But I went there with something specific in my mind, I really wanted some dark lipstick. It is something unusual for me, I have never owned such a dark shade of lipstick. When I saw and tried this Pure Color Envy Sculpting lipstick from Estée Lauder in the shade Brazen. I knew that it will be mine. It applies smoothly, it gives to your lips a hydratation so they feel very moisturized. And it smells amazing! So for me, it is a big Yes! 


4 komentáre:

  1. krásná barvička! já žádný takový taky nevlastním, ale začínám o takové barvě tak přemýšlet, protože to vypadá krásně :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Úžasná barva, teď na podzim bude jako dělaná. Mám ráda výrazné rtěnky, dokáží celému outfitu dát jiný rozměr. Těším se, až uvidím v akci :)
    CHIC Adriana

    OdpovedaťOdstrániť