sobota 31. októbra 2015

Last day of October

Drahí čitatelia, vitajte u nového článku. Aj vy, tak ako ja, nemôžete uveriť tomu, že už máme koniec októbra? Na jednej strane ma tá rýchlosť, ktorou čas letí, desí, ale na druhej strane ma teší fakt, že sa blížia Vianoce. Dnes sa to  na zimu vonku ani zďaleka nepodobá. Pamätám si, že na sviatok všetkých svätých som väčšinou chodievala zabalená od hlavy po päty, aby mi nebola zima. 
Fotky v dnešnom článku boli fotené niekedy v polovici mesiaca v Modene pri kostole na hlavnom námestí. Kto si pamätá, tak v jednom zo starších článok som písala o sukni zo Zary, ktorú som si natoľko obľúbila, že som si ju musela kúpila v dvoch rôznych farbách. V minulom článku som vám ju ukázala v bordovej farbe, dnes ju môžete vidieť v tmavo zelenom prevedení. Ktorá verzia sa vám páči viac?


Dear readers, I cannot believe it's the last day of October. Where has October gone? On the one hand I am so sad and terrified that time flies so fast, but on the other I am happy because it means that Christmas is coming, In today post I would like to show you outfit photos which were taken in Modena near the main square. If someone remembers, in one of my previous posts I mentioned a Zara skirt which I bought in two different colours. I showed it to you in a burgundy colour. Today, you can see the skirt in very dark green colour. Which one is your favourite? 
8 komentárov:

 1. Musím říct, že ti to ohromně sluší! Obě barevné varianty si krásně zkombinovala:))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Víc se mi líbí ta burgundy =).
  A jinak, strašně rychle to letí ten čas =/, někde jsem četl, že čím jsme starší, tím vnímáme ten ubíhající čas rychleji a rychleji..no něco na tom asi bude..achjo..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť