sobota 6. februára 2016

Beauty Favourites // January 2016

Drahí čitatelia, píšem vám opäť z Talianska po mesiaci strávenom doma. Na budúci týždeň ma čaká posledná skúška, ktorá dúfajme dobre dopadne. Vy už máte po skúškovom? Alebo vás ešte niečo čaká? Dnes som si pre vás pripravila článok o produktoch, ktoré som si počas januára obľúbila. Aj keď už máme skoro jeden týždeň februára za nami, mala som chuť sa s vami podeliť s mojimi obľúbencami. 

Aj keď ich tentokrát nie je veľa, všetky produkty môžem doporučiť. Najprv by som začala make-upom Double Wear Stay-in-Place od Estée Lauder, ktorý si pôvodne kúpila moja mama, ale bol pre jej pleť priveľmi vysušujúci. A toto môžem potvrdiť aj ja, nie je to moc hydratačný make-up, ale ja si vždy najprv nanesiem jemnú vrstvu naopak veľmi hydratačného Garnier BB krému, takže mi to neprekáže. Naopak som s ním spokojná, pekne kryje nedostatky a na pleti pôsobí ľahko a prirodzene. Ďalej by som chcela spomenúť očné tiene Excess Shimmer od Max Factor v odtieni Bronze. Z tejto rady mám už jeden oční tieň, o ktorom som určite už písala. Tieto očné tiene som si veľmi obľúbila, sú krémové, dobre sa nanášajú, majú úžasný pigment a naozaj vydržia celý deň. Ďaľšie tiene, ktoré som tento mesiac často nosila sú tieto Glam'Eyes Mono Eyeshadow od Rimmel v odtieni Tribute. Majú v sebe jemné trblietky a po nanesení vyzerá skoro strieborne. A na záver spomeniem I love... Coconut & Cream krém na ruky, ktorý okrem toho, že je príjemný a vôbec nelepí, tak aj neskutočne krásne voní (dokonca aj keď je zatvorený). 

Aké sú vaše obľúbené kozmetické produkty za mesiac január? Dear readers, after over a month spent at home I am back in Italy. Next week I have my last exam which hopefully will go well. Are your exams over? Or do you have still some to do? Today I decided to make a post about my January beauty favourites even if we are already in February.

I would start with makeup Double Wear Stay-in-Place from Estée Lauder which originally my mom bought for herself but she realized that it is too dry for her skin. I have to say that it is true, it is really little bit dry but I first apply my favourite Garnier BB cream which is moisturizing and I am fine. But besides that, I am pleased with it because it feels very light on your skin and looks naturally. During January I saw myself using very often these two eyeshadows, Max Factor Excess Shimmer in Bronze and Rimmel Glam'Eyes Mono Eyeshadow in Tribute. Both are great, they apply very easily a they last all day. Lastly I have to mention I love... Coconut & Cream hand lotion which smells heavenly even if the tube is closed. 

What are your January beauty favourites?3 komentáre: