nedeľa 15. októbra 2017

August & September Photo Diary

Krásne nedeľné poobedie, milí čitatelia. Pravdepodobne musí prísť choroba, aby som sa konečne dostala k napísaniu nového článku. Už ubehlo niekoľko dlhých týžňov (mesiacov?) od posledného článku. Neviem si už ani spomenúť o čom bol. Asi je zbytočné vám vravieť ako veľmi ma to mrzí, aj keď vedzte, že ma to naozaj mrzí. Nepredpokladala som takúto dlhú pauzu, ale väčšinou to tak chodí, že vám život prichystá prekvapenia. Našťastie moje bolo pekné a pozitívne. Začala som novú menšiu etapu svojho života. Áno, som pracujúci člen spoločnosti. 

Všetko sa to zbehlo veľmi rýchlo a nečakane. Jedného horúceho augustového dňa sa ku mne dostala novinka, že v optike v neďalekom meste hľadajú posilu. Vlastnia ju dve sestry, dvojičky už skoro tridsať rokov. Sú to naše rodinné známe. Po toľkých rokoch prišiela aj na nich chuť na zmenu a rozhodli sa presťahovať obchod do druhého mesta priamo do jeho centra. Čo znamenalo viac viditeľnosti a tým (snáď) viac klientov a tým viac práce. Ja som sa tej ponuky chytla a už skoro dva mesiace pre ne pracujem. 

Dostávam sa k ďalšiemu bodu, o ktorom som vám chcela napísať - univerzita. V septembri som dokončila všetky skúšky, čím mi spadol veľký kameň zo srdca. Ale tým to ani zďaleko nekončí, teraz ma čaká príprava a písanie diplomovej práce. Len donedávna som nemala najmenšiu predstavu o čom chcem písať. Našťastie sa moje pochyby mierne rozplynuli po konzultácii s profesorom. Dal mi nejaké nápady a ukázal mi cestu, po ktorej by moja práca mala smerovať. Ešte konkrétne zadanie mojej práce nemám, ale dúfam, že to sa postupne dostaví. 

Keďže pracujem osem hodín denne päť dní v týždni veľa voľného času mi nezostáva a keď áno, snažím sa ho venovať diplomovke, ktorá je teraz mojou prioritou. Bohužiaľ, tým sa moja aktivita na blogu dosť znížila. Všetko toho bolo odrazu naraz veľa a ja som si musela zvyknúť na úplne nový režim. A kto ma pozná, zmeny nemám najradšej a dlhšie sa s nimi musím vyrovnávať. Nič vám nechcem sľubovať, ale posnažím sa byť v budúcnosti viac na blogu prítomná. Už osem rokov je blog veľká súčasť môjho života, o ktorú by som nerada prišla. 


1 komentár:

  1. Outfity se mi líbí snad úúúplně všechny aprvní dvě halenky jsou vážně top! :)

    LifestyleBirdie

    OdpovedaťOdstrániť