streda 2. decembra 2015

Christmas Decorating Ideas

Milí čitatelia, už máte ozdobené svoje príbytky? Ja už som nejaké ozdoby z minulých rokov vytiahla, ale chcela by som to oživiť niečím novým. Inšpiráciu som hľadala na Pintereste, kde som našla veľa krásnych nápadov. Rozhodla som sa, že vám niektoré (moje najobľúbenejšie) z nich ukážem. Popravde, nie som veľmi šikovná na vyrábanie rôznych vecí, preto to dopadne asi tak, že sa pôjdem pozrieť do obchodov čo tento rok ponúkajú. Ale pre zručných ľudí nebude žiadny problém niektoré z týchto dekorácií vytvoriť. Ako ste na tom vy? Kupujete alebo vyrábate vianočné ozdoby? 
Dear readers, have you already decorated your houses? I used decorations from previous years but I really want a little change and add something new. I was looking for some inspiration on Pinterest where I discovered some many amazing ideas. I decided to show you some of my favourite ones. I am not very good at making things so I think it will end up that I will go to the store and buy decorations. But those who are skilled, they can easily recreate some of these decorations. How about you? Do you buy decorations or you make them yourself? 


2 komentáre:

  1. I absolutely love your inspirations! -Maireem

    www.myfairautumn.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já zkouším tvořit, ale nakonec to stejně dopadne tak, že něco koupíme. :) a nebo vytáhneme krabice z půdy a oprášíme ozdoby z minulých let:))
    Zlato-bílá kombinace pošltářů je dokonalá. :3

    OdpovedaťOdstrániť