utorok, 8. decembra 2015

My first LUSH purchase

Drahí čitatelia, aj vy si niekedy urobíte niečím radosť? Ja sa priznám, že občas áno. Myslím si, že je dôležité nezabúdať na seba a občas si niečo dopriať. Presne to som urobila minulý týždeň, keď som si po úplne prvýkrát kúpila nejaký produkt od Lush. Domov som si priniesla bombu do kúpeľa Father Christmas a penu do kúpeľa Holly Go Lightly. Ako môžete vytušiť, rada si z času na čas doprajem kúpeľ, hlavne tu v Taliansku, kde mám k dispozícii veľkú bublinkovú vaňu. Nie je nič príjemnejšie a relaxačnejšie, než si napustiť horúcu vaňu počas chladných zimných dní. Bol to môj úplne prvý nákup v obchode Lush a som nesmierne spokojná a určite to nebolo naposledy čo ma tam videli. Včera som nemohla vydržať a skúsila som tú bombu a bolo to neskutočné. Voda nadobudla veľmi sýtu zelenú farbu a celá kúpeľňa ešte teraz nádherne vonia. Tá pena je dosť veľká, takže tú určite použijem viackrát. 
Aký je váš najobľúbenejší  Lush produkt? 


Dear readers, do you treat yourself sometimes? I do and I think it is important to not forget about yourself and from time to time make yourself happy. Last week I did it and I bought to myself for the very first time something from Lush. The first thing is a Father Christmas bath bomb and the second is Holly Go Lightly bath bars. You can tell, that I like taking a bath especially here in Italy where I have a big bathtub. I think there is nothing more relaxing then taking a hot bath during these cold winter days. This was my first Lush purchase and I am so happy about it. Yesterday I could not wait so I used Father Christmas in my bath and still now my bathroom smells amazing. The Holly Go Lightly bath bar is big so I think I will use it more times. I cannot wait.
What is your favourite Lush product?


5 komentárov:

 1. Lush forever!! A můj nejoblíbenější je krém na vousy, parádně se s ním holí, lépe než s pěnou!

  Michael
  From my point of view, naked ankles are not the best idea, but the rest is perfect, mainly the jacket!!!!

  =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já jsem ještě žádný produkt od nich nezkoušela. :) Lákají mě hrozně VŠECHNY jejich bomby do vany. Ale pro někoho, kdo se jenom sprchuje, to je docela na houby :D ^^

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Juuuuj, milujem Lush! krásna vianočná kolekcia :)
  Simimaus

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja mám z Lushu taktiež bomby do kupelu a su skvele!:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť